לוגו בלוג אוכל בריא לקטנטנים

סט צלחות אוכל מומלצות לקטנטנים / Plate my Meal

לפני כמה חודשים פנתה אליי ד"ר ליאת זיוון עם הצעה לכתוב על המוצר שלהם בבלוג.

היא שלחה לי את סט הצלחות לבדיקה ולאחר שהשתמשנו בהן פה בבית במשך תקופה, שמחתי ורציתי מאוד לכתוב עליהן, כי התוצאות מהן היו ממש נהדרות ותכף אפרט לכם למה אני מתכוונת.

בבית שלנו אנחנו די מכורים לכלי אוכל לילדים, בעיקר אם הם מגיעים עם דמויות שהילדים אהובים, לכן כדי שהם יסכימו שנגיש להם בצלחת אחרת היינו צריכים להציג להם את הצלחות לפני השימוש להסביר להם עליהן, ולספר למה יש עליהן איורים ומה הם אומרים.
אני יכולה לספר לכם שאחרי השימוש הראשון – הילדים די התמכרו אליהן ולרוב מבקשים רק אותן. בעיקר בארוחות צהריים שכוללות לרוב כמה מאכלים שונים ומתאימות לחלוקה הקיימת בצלחות.

חלק ממגוון הצלחות אצלנו בבית
חלק ממגוון הצלחות אצלנו בבית

על צלחות מחולקות אחרות

לרוב כשהולכים לקנות צלחת מחולקת, הן מגיעות בחלוקה לא שווה, מתוך מטרה להציע להורים אפשרות להציג לילדים מזונות מסוגים שונים כדי להקל עליהם ללמוד על מרקמים וטעמים אחרים.
אבל לרוב מעבר לחלוקה עצמה אין ממש מחשבה על השימוש בצלחת, מה הגודל המתאים לכל מנה בארוחה הנוכחית, בין אם מדובר בבוקר, עשר, צהריים או ערב, זו אחת הסיבות שממש התלהבתי מהמוצר של ליאת.

עוד צלחות
עוד צלחות
הצלחות של Plate my Meal
הצלחות של Plate my Meal

אז מה אהבתי בצלחות של Plate my Meal?

1. שהן מגיעות עם איור מתוק שמסביר להורים (וגם לילדים שעפו על זה) מה צריך להיות בצלחת בכל ארוחה. הילדים ממש התלהבו לגלות שעל חלק הירקות שמנו סלט, ירקות חתוכים או ירקות חמים, וגילו איזה עוד סוגי חלבונים (או מה זה חלבונים בכלל..) אפשר לשים בחלק המתאים. חייבת גם לשתף שהצורך להגיש כמה אבות מזון שונים אתגרה אותי להמציא ולמצוא מנות חדשות שאוכל להוסיף לתפריט.

2. הצלחות ממש עמידות, גם אחרי עשרות פעמים במדיח הציורים נשארו במקומם והן מתנקות ממש בקלות גם בשטיפה ידנית.

הצלחות ממש עמידות
הצלחות ממש עמידות

3. צלחות ארוחת העשר וארוחת הפירות של אחה"צ היו ממש שימושיות וגרמו לי יותר להציע פירות אחה"צ – פשוט כי הילדים גם זכרו אותן וביקשו בעצמם.

גודל המנות בצלחות ממש מחושב נכון
גודל המנות בצלחות ממש מחושב נכון
4. גודל המנות בצלחות ממש מחושב נכון וכשאני מגישה בהן אני רוצה איך הם מצליחים לסיים את כל (או רוב) המנה, בעוד שבצלחות אחרות שיש לנו בבית ללא חלוקה, יש כמות מסוימת שבדרך כלל נזרקת.
עוד נקודת מבט על הצלחות

אהבתם את הפוסט? ספרו לחברים

פוסטים חדשים בבלוג

קצת עליי

שרון גולן - יוצרת הבלוג

היי, אני שרון גולן, נשואה ואמא ל-3.
את הבלוג יצרתי מתוך אהבה לאוכל ומתוך רצון ליצור מקום בו אפשר ללמוד, ליצור ולשחק עם אוכל והילדים שלנו.
קראו עוד עליי

תודה על האהבה - בלוג השנה

Scroll to Top