משלוחים בתקופה הקרובה יתבצעו במשלוח לנקודות חלוקה שפתוחות או עם שליח עד הבית, עקב ההנחיות, שימו לב בבחירת הנקודה הקרובה לביתכם. מוצרים דיגיטליים יגיעו אליכם ישירות לתיבת הדוא"ל :)

יוצרת הבלוג

נעים להכיר, שמי שרון גולן, אני בלוגרית ומעצבת מוצרים. אמא ל-3 קטנטנים.

מלמדת בעלי עסקים על שיווק יצירתי מבוסס תוכן ובעלת הבלוג הזה – אוכל בריא לקטנטנים.

למה חשוב לי לכתוב על אוכל לקטנטנים?

הדרך שלי להורות הביאה אותי להרבה מחשבות על האמא שאני רוצה להיות. על הדרך בה אני רוצה ללמד את הילדים שלנו על העולם מסביב, ואוכל מבחינתי הוא חלק חשוב – כי הוא מאפשר לנו ללמד אותם כישורים חברתיים, יומיומיים, להתנסות, להיות יצירתיים ולחוות את העולם בחושים שונים.
אני מאמינה שגישה בריאה לאוכל, רצון להעניק לילדים חופש ואפשרות ללמוד בעצמם והכנסת משחק לתוך חוויית הלימוד יכולות לעזור להרבה הורים ולתת להם להרגיש הורים מאושרים ומשפיעים יותר על ילדיהם.

מה תמצאו בבלוג?

אני רואה את הבלוג כבית לכל ההורים לקטנטנים, כמקום שאפשר ללמוד בו, לשתף, לחוות, ליצור ולהיות חלק מקהילה שמכבדת ומבינה את כל הקשיים שאנחנו כהורים מתמודדים איתם.

הבלוג כולל קהילת פייסבוק ומכיל המון מאמרים, ראיונות, סיפורים של הורים אחרים ואנשי מקצוע, כלים שימושיים ומשחקים להורדה ומוצרים למכירה שיחד מגשימים את חזון הבלוג.

שרון גולן - יוצרת הבלוג

פרסום בבלוג

בעלי עסקים הפונים לקהל של הורים לקטנטנים ומעוניינים לפרסם את המותג, המוצרים או העסק שלכם בבלוג לקהילה ממוקדת ואיכותית של הורים לקטנטנים? מעולה! 

פנו אליי במייל: fingerfoodcoil@gmail.com או התקשרו 054-5855826

שיתופי פעולה

אני תמיד שמחה לשמוע הצעות לשיתופי פעולה עם בלוגים ואתרים אחרים, כולל אירוח וכתיבה של פוסטים אורחים, פודקאסטים או התארחות בניוזלטר. תוכלו גם להתארח בבלוג – דרך ראיון, כתיבת טור או פוסט אורח.

לפרטים נוספים ניתן לפנות במייל: fingerfoodcoil@gmail.com

גלילה למעלה